Ognisko w Lublinie – Parafia Wieczerzy Pańskiej, Al. Warszawska 31

Parafia
Parafia Wieczerzy Pańskiej w Lublinie, Al. Warszawska 31 Zapraszamy na spotkania w Parafii Wieczerzy Pańskiej w Lublinie, Al. Warszawska 31:
- w pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 15:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Miłosierdzia Bożego, potem przejście na spotkanie do salki św. Wincentego Pallottiego,
- w drugą sobotę miesiąca o godz. 16:00 modlitwa różańcowa (4 części) w kaplicy lub kościele głównym, bez spotkania,
- w trzecią sobotę miesiąca o godz. 15:00 Msza św. w Kaplicy Miłosierdzia Bożego, potem przejście na spotkanie do salki św. Wincentego Pallottiego. Do salki św. Wincentego Pallottiego wchodzimy z zewnątrz od prawej strony kościoła. Opiekunem duchowym Wspólnoty jest ks. dr Artur Manelski, Proboszcz Parafii Wieczerzy Pańskiej w Lublinie.Ksiądz Proboszcz na rzecz Wspólnoty SYCHAR pełni posługę charytatywnie. Nie pobiera żadnych opłat. Kontakt z Liderem Ogniska Jerzym Syską poprzez mail: 5horhe@gmail.com Parafia Wieczerzy Pańskiej w Lublinie
Pogotowie telefoniczne

Jerzy Syska, Lider Ogniska, pełni dyżur w poniedziałki w godzinach 17-21.00 pod numerem telefonu: 662-624-381.
Małgorzata Stanicka, v-ce Lider Ogniska, pełni dyżur w poniedziałki w godzinach 17.00-19.00 pod numerem telefonu: 602-685-153

Pomoc duchowa

Ks. dr Artur Manelski SAC,
Proboszcz Parafii Wieczerzy Pańskiej w Lublinie,
tel: 510 215 530

ks. Stanisław Zarzycki
tel. 666-483-801
mail: zastan@wp.pl

Warsztaty „12 kroków”

Więcej o 12 krokach:
https://www.wreszcie-zyc.net/12-krokow
Informacje i pytania dotyczące warsztatów:
Jarosław Sadowski
tel. 
505 292 801
w.z.fundacja@gmail.com

Stowarzyszenie OPP

W sobotę 19 stycznia odbyło się kolejne spotkanie WTM Sychar. Rozpoczęliśmy Mszą św. o godz. 15.00 w intencji ratowania małżeństw celebrowanej przez naszego opiekuna duchownego ks. Szymona. Następnie przeszliśmy na spotkanie do salki parafialnej. Tam uczestnicy spotkania dali krótkie świadectwa, a moderatorka Małgosia podsumowała, łącząc słowo mówione z obrazem (prezentacją multimedialną), działalność naszej Wspólnoty od momentu jej powstania do dnia dzisiejszego.
Dziękujemy Wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję zbierania darów dla dzieci z Kabwe w Zambii. Wszystkie przyniesione przez Was rzeczy zostaną wysłane jako dar członków naszej Wspólnoty.
Uczestnikami dzisiejszego spotkania byli: ks. Szymon, Jurek, Małgosia, Ula i Krzysztof, Gosia, Mieczysław, Zygmunt, Joasia, Ania, Waldek, Aneta, Darek, Renia, Zosia, Iwona, Grażynka, Gosia, Beata, Róża, Ania i po raz pierwszy Ela, Iza, Wiesia, Krzyś i Zbyszek.

Miłujcie się! 4/2020

Kronika