Ognisko w Lublinie – Parafia Wieczerzy Pańskiej, Al. Warszawska 31

Parafia
Parafia Wieczerzy Pańskiej w Lublinie, Al. Warszawska 31 Zapraszamy na spotkania w Parafii Wieczerzy Pańskiej w Lublinie, Al. Warszawska 31:
- w pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 15:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Miłosierdzia Bożego, potem przejście na spotkanie do salki św. Wincentego Pallottiego,
- w drugą sobotę miesiąca o godz. 16:00 modlitwa różańcowa (4 części) w kaplicy lub kościele głównym, bez spotkania,
- w trzecią sobotę miesiąca o godz. 15:30 Msza św. w Kaplicy Miłosierdzia Bożego (spotkanie przy plebanii), potem przejście na spotkanie do salki św. Wincentego Pallottiego. Do salki św. Wincentego Pallottiego wchodzimy z zewnątrz od prawej strony kościoła. Przed Mszą św. zachęcamy do przeczytania czytań na dany dzień i odniesienia się do tego Słowa podczas spotkania. Opiekunem duchowym Wspólnoty jest ks. dr Artur Manelski, Proboszcz Parafii Wieczerzy Pańskiej w Lublinie.Ksiądz Proboszcz na rzecz Wspólnoty SYCHAR pełni posługę charytatywnie. Nie pobiera żadnych opłat. Kontakt z Liderem Ogniska Jerzym Syską poprzez mail: 5horhe@gmail.com Parafia Wieczerzy Pańskiej w Lublinie
Pogotowie telefoniczne

Jerzy Syska, Lider Ogniska, pełni dyżur w poniedziałki w godzinach 17-21.00 pod numerem telefonu: 662-624-381.
Małgorzata Stanicka, v-ce Lider Ogniska, pełni dyżur w poniedziałki w godzinach 17.00-19.00 pod numerem telefonu: 602-685-153.
Agnieszka Małyska,
moderator, pełni dyżur w środy w godzinach 20.00-21.00.
Marek Adamek, 
moderator, pełni dyżur w czwartki w godzinach 20.00-21.00.

Pomoc duchowa

Ks. dr Artur Manelski SAC,
Proboszcz Parafii Wieczerzy Pańskiej w Lublinie,
tel: 510 215 530

ks. Stanisław Zarzycki
tel. 666-483-801
mail: zastan@wp.pl

Warsztaty „12 kroków”

Więcej o 12 krokach:
https://www.wreszcie-zyc.net/12-krokow
Informacje i pytania dotyczące warsztatów:
Jarosław Sadowski
tel. 
505 292 801
w.z.fundacja@gmail.com

Stowarzyszenie OPP

Niedzielę 7.10.2012, Święto Matki Bożej Różańcowej, świętowaliśmy  podwójnie. Na Odpuście w Parafii Patronki tego dnia rozstawiliśmy się ze stoiskiem – namiotem sycharowskim,  przy wejściu do kościoła.  Propagowaliśmy Sychar i jego dzieła rozdając ulotki i broszury oraz prowadziliśmy sprzedaż książek o tematyce małżeńskiej i rodzinnej. Byliśmy do dyspozycji i rozmawialiśmy z osobami szukającymi porady i wsparcia w kryzysie małżeńskim. Zachęcaliśmy do wstąpienia do naszej Wspólnoty i dołączenia do warsztatów „Wreszcie żyć 12 kroków ku wolności”.  Na stoisku dyżurowali: Anetka, Małgosia, Edytka, Marek, Mieczysław i Jurek.
Zdjęcia>>>

Pozostała część wspólnoty zebrała się na  modlitwie różańcowej w sali katechetycznej przy Kościele św. Urszuli Ledóchowskiej. Po modlitwie odbyło się spotkanie Wspólnoty, w którym uczestniczyli: ks. Szymon, Beata, Zygmunt, Dorota, Renata, Zosia, Iwona, Grażyna, Jan, Przemek, Krzysztof, Janusz, Anna i po raz pierwszy Alicja oraz Paulina i Jacek.   Różaniec i spotkanie przygotowała i poprowadziła Beata.

Miłujcie się! 2/2021

Kronika