Ognisko w Lublinie – Parafia Wieczerzy Pańskiej, Al. Warszawska 31

Parafia
Parafia Wieczerzy Pańskiej w Lublinie, Al. Warszawska 31 Zapraszamy na spotkania w Parafii Wieczerzy Pańskiej w Lublinie, Al. Warszawska 31:
- w pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 15:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Miłosierdzia Bożego, potem przejście na spotkanie do salki św. Wincentego Pallottiego,
- w drugą sobotę miesiąca o godz. 16:00 modlitwa różańcowa (4 części) w kaplicy lub kościele głównym, bez spotkania,
- w trzecią sobotę miesiąca o godz. 15:30 Msza św. w Kaplicy Miłosierdzia Bożego (spotkanie przy plebanii), potem przejście na spotkanie do salki św. Wincentego Pallottiego. Do salki św. Wincentego Pallottiego wchodzimy z zewnątrz od prawej strony kościoła. Przed Mszą św. zachęcamy do przeczytania czytań na dany dzień i odniesienia się do tego Słowa podczas spotkania. Opiekunem duchowym Wspólnoty jest ks. dr Artur Manelski, Proboszcz Parafii Wieczerzy Pańskiej w Lublinie.Ksiądz Proboszcz na rzecz Wspólnoty SYCHAR pełni posługę charytatywnie. Nie pobiera żadnych opłat. Kontakt z Liderem Ogniska Jerzym Syską poprzez mail: 5horhe@gmail.com Parafia Wieczerzy Pańskiej w Lublinie
Pogotowie telefoniczne

Jerzy Syska, Lider Ogniska, pełni dyżur w poniedziałki w godzinach 17-21.00 pod numerem telefonu: 662-624-381.
Małgorzata Stanicka, v-ce Lider Ogniska, pełni dyżur w poniedziałki w godzinach 17.00-19.00 pod numerem telefonu: 602-685-153.
Agnieszka Małyska,
moderator, pełni dyżur w środy w godzinach 20.00-21.00.
Marek Adamek, 
moderator, pełni dyżur w czwartki w godzinach 20.00-21.00.

Pomoc duchowa

Ks. dr Artur Manelski SAC,
Proboszcz Parafii Wieczerzy Pańskiej w Lublinie,
tel: 510 215 530

ks. Stanisław Zarzycki
tel. 666-483-801
mail: zastan@wp.pl

Warsztaty „12 kroków”

Więcej o 12 krokach:
https://www.wreszcie-zyc.net/12-krokow
Informacje i pytania dotyczące warsztatów:
Jarosław Sadowski
tel. 
505 292 801
w.z.fundacja@gmail.com

Stowarzyszenie OPP

Na zaproszenie ks. dra Krzysztofa Petryka, Proboszcza Parafii Ducha Św. w Poniatowej w  niedzielę 08.07.2012 Wspólnota Trudnych Małżeństw SYCHAR gościła właśnie w Poniatowej. Ks. Szymon Czuwara, duszpasterz Wspólnoty w Archidiecezji Lubelskiej,  głosił homilie na wszystkich mszach św. Natomiast grupa moderatorów Wspólnoty z Lublina i Puław pełniła dyżury na stoisku przed kościołem. Byliśmy bardzo ciepło i życzliwie przyjęci przez wszystkich: ks. Proboszcza, pozostałych księży, pana kościelnego. Szczególne podziękowania należą się Pani Kucharce.  Jednak największe podziękowania pragniemy złożyć wszystkim Parafianom, tak żywo reagującym na słowa prawdy o małżeństwie sakramentalnym głoszone przez ks. Szymona. I wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Niektórzy nawet po dwa razy, czasem przysyłali jeszcze kogoś z rodziny. Dziękujemy za gesty świadczące, że tak bardzo czekaliście na takie słowo, za wasze zasłuchanie i czasami wzruszenie, za rozmowy z Wami. O waszym ogromnym zainteresowaniu świadczy ilość broszur, ulotek i wizytówek, oraz literatury dotyczącej małżeństwa, które rozchodziły się w błyskawicznym tempie i w tak dużych ilościach.

NIE  ZATRZYMUJCIE  TEGO  SŁOWA  JEDYNIE  DLA  SIEBIE.  ZANIEŚCIE  JE  WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM  !!! 

Na stoisku dyżurowali: Darek, Jurek, Małgosia (dzięki której mamy zawsze pełne archiwum zdjęć),  Anetka z Adą.

Dziękujemy również redakcji Radia eR  za zapowiedzi  wizyty SYCHAR-u  w Poniatowej emitowane na antenie.

Zdjęcia>>>

Homilia ks. Szymona>>>

 

Miłujcie się! 2/2021

Kronika