Ognisko w Lublinie – Parafia Wieczerzy Pańskiej, Al. Warszawska 31

Parafia
Parafia Wieczerzy Pańskiej w Lublinie, Al. Warszawska 31 Zapraszamy na spotkania w Parafii Wieczerzy Pańskiej w Lublinie, Al. Warszawska 31:
- w pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 15:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Miłosierdzia Bożego, potem przejście na spotkanie do salki św. Wincentego Pallottiego,
- w drugą sobotę miesiąca o godz. 16:00 modlitwa różańcowa (4 części) w kaplicy lub kościele głównym, bez spotkania,
- w trzecią sobotę miesiąca o godz. 15:00 Msza św. w Kaplicy Miłosierdzia Bożego, potem przejście na spotkanie do salki św. Wincentego Pallottiego. Do salki św. Wincentego Pallottiego wchodzimy z zewnątrz od prawej strony kościoła. Opiekunem duchowym Wspólnoty jest ks. dr Artur Manelski, Proboszcz Parafii Wieczerzy Pańskiej w Lublinie.Ksiądz Proboszcz na rzecz Wspólnoty SYCHAR pełni posługę charytatywnie. Nie pobiera żadnych opłat. Kontakt z Liderem Ogniska Jerzym Syską poprzez mail: 5horhe@gmail.com Parafia Wieczerzy Pańskiej w Lublinie
Pogotowie telefoniczne

Jerzy Syska, Lider Ogniska, pełni dyżur w poniedziałki w godzinach 17-21.00 pod numerem telefonu: 662-624-381.
Małgorzata Stanicka, v-ce Lider Ogniska, pełni dyżur w poniedziałki w godzinach 17.00-19.00 pod numerem telefonu: 602-685-153

Pomoc duchowa

Ks. dr Artur Manelski SAC,
Proboszcz Parafii Wieczerzy Pańskiej w Lublinie,
tel: 510 215 530

ks. Stanisław Zarzycki
tel. 666-483-801
mail: zastan@wp.pl

Warsztaty „12 kroków”

Więcej o 12 krokach:
https://www.wreszcie-zyc.net/12-krokow
Informacje i pytania dotyczące warsztatów:
Jarosław Sadowski
tel. 
505 292 801
w.z.fundacja@gmail.com

Stowarzyszenie OPP

Guciów 11-12 czerwca 2011
W ostatni weekend kilkoro „Sycharkow” odpoczywało z dziećmi na Roztoczu. Zatrzymaliśmy się w Roztoczańskiej Stacji Naukowej Instytutu Nauk o Ziemi UMCS w Guciowie – wsi położonej malowniczo nad rzeką Wieprz, w otulinie Roztoczańskiego Parku Narodowego, pomiędzy Zwierzyńcem a Krasnobrodem.
Do Guciowa dotarli:
-Joasia z córką Natalką
-Ania z córkami Amelką i Zuzią
-Agnieszka z córkami Moniką, Dominiką i Natalką i psem Watsonem
-Adam (pomiędzy dwoma dyżurami)
-Edyta
-Ania
-Małgosia z córką Basią, synem Tomkiem i psem Candy
-nasz kochany ksiądz Szymon, który w sobotę wieczorem odprawił dla nas Mszę Świętą.

W mszę zaangażowalismy nasze dzieci – Dominika śpiewała psalmy, a Tomek służył do mszy jako ministrant. Po mszy ksiądz Szymon, Adam i Ania musieli, niestety wrócić do Lublina, a my (po położeniu dzieci i młodzieży spać) rozmawialiśmy do późna w nocy.

Odpoczywaliśmy, grillowalismy, spacerowaliśmy po okolicy, część osób zwiedziło Zagrodę Guciów znajdującą się za płotem. Część pojechała do Krasnobrodu – do Podklasztoru (gdzie znajduje się zespół klasztorny oo. Dominikanow oraz kościół pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny z obrazem Matki Bożej Krasnobrodzkiej), do Kaplicy Św. Rocha oraz do niedawno powstałego parku Jurajskiego.
Nasze dzieci szybko i bezproblemowo zintegrowały się i razem urzędowały na sali gimnastycznej lub na trawce bawiąc się, grając w różne gry.
Bardzo żałowaliśmy, że nie wszyscy mogli przyjechać, ale postanowiliśmy powtarzać takie wyjazdy do Guciowa – następny we wrzesniu- zapraszamy !!!

Miłujcie się! 4/2020

Kronika